HİZMETLERİMİZ / ÖZEL TRANSFER

Değerli misafirlerimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan bizler, istediğiniz saatte özel bir araçla transferinizi ayarlayarak en kolay ulaşımı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yapmanız gerek tek şey gitmek istediğiniz yere karar verdikten sonra ofisimizi arayarak rezervasyon yaptırmanız.Simay Turizm ailesi olarak lüks araçlarımız ve deneyimli personel kadromuzla tatilinizi en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olmak için tam karşınızdayız.

Evde oturuyorsunuz vaktinizi nasıl geçireceğinizi düşünürken aklınıza arkadaşlarınızla restaurantta yada barda buluşma fikri gelebilir. Kendi araçlarlarınızla gitme fikrine yönelebilirsiniz ama her gidişin bir dönüşü vardır. Güzel ve eğlenceli bir akşamdan sonra polis çevirmelerine takılmadan stressiz bir yolculuk yapmak istediğinizde aklınıza tek bir isim gelmeli; Simay Turizm. Tatil demek eğlence demek, bu nedenle hepinize eğlence dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Shuttle servislerimiz 40 TL’den başlayan fiyatlarla... Çeşme-Alaçatı-Ilıca-Dalyan-Çiftlikköy-Paşalimanı Shuttle Servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.
ARAÇLARIMIZDAN BAZILARI